Ledningsgruppen

Ledningsgruppen består av:

Anders Glemfelt. Tf VD.
anders.glemfelt@borasem.se

Ewa Bideberg. Strategisk utvecklingschef.
ewa.bideberg@borasem.se
0704-33 77 39

Jonas Holmberg. Marknadschef.
jonas.holmberg@borasem.se
0708-52 70 14

Göran Carlsson. Senior advisor.
goran.carlsson@borasem.se
0708-52 70 31

Linda Syversen. Tf. Ekonomichef.
linda.syversen@borasem.se
0729-76 61 89

Pia Eriksson. HR-chef.
pia.eriksson@borasem.se
0729-766 152

Per Karlsson. Affärsområdeschef vatten och avlopp.
per.karlsson@borasem.se
033-35 54 55

Göran Glans. Affärsområdeschef avfall och återvinning.
goran.glans@borasem.se
033-35 59 90

Krister Gustafsson. Affärsområdeschef energi.
krister.gustafsson@borasem.se
033-35 74 53

Andreas Ulveström. Teknisk chef.
andreas.ulvestrom@borasem.se
0708-52 70 02

Linda Wilhelmsson. Sekreterare.
linda.wilhelmsson@borasem.se
033-35 70 89

Kontakta oss på Kundcenter

020-97 13 00

Mån–tors: 07:30–16:00 | Fre: 07:30-15:00 (lunchstängt 12:00-13:00)

Felanmälan för fjärrvärme, fjärrkyla, biogas, vatten och avlopp kan göras på telefon dygnet runt.